#PerangiDadahHabisHabisan‬

#PerangiDadahHabisHabisan‬

SELAMAT DATANG..

Sayangi Dirimu, Dadah Membunuh

Sayangi Dirimu, Dadah Membunuh
#ambilkisahambiltindakan

Sayangi Dirimu, Jauhi Dadah

Sayangi Dirimu, Jauhi Dadah
#ambilkisahambiltindakan

14 September 2011

warna-warni kreatif : think health, not drugs

Pertandingan melukis poster dan mewarna telah diadakan sempena Sambutan Peringatan Hari Antidadah Antarabangsa 2011 dengan tema Think Health, Not Drugs atau Hidup Sejahtera Tanpa Dadah. Berikut adalah nama pemenang dan gambar lukisan dan poster mengikut kategori bagi Negeri Perak iaitu daerah Hulu Perak, Kinta, Perak Tengah, Kuala Kangsar, LMS, Kerian dan Batang Padang:


Daerah Kinta, Perak
                                                  Kategori 13-17 tahun
Pemenang pertama: Anitha a/p Rathakrisnan

Pemenang kedua: Nor Farisha Bt Zain Azlan

Pemenang ketiga: Nurul Syazana Bt Fuzil

Kategori 7-9 tahun
Pemenang pertama: Wan Nur Aisyah Bt Wan Muhammad


Pemenang kedua: Aisyah Bt Nazri

Pemenang ketiga: Nurain Najah Ubaidah Bt Kamarulazmi

Kategori 10-12 tahun

Pemenang pertama: Puteri Sakinah Balqis Bt Meor Rosnan

Pemenang kedua: Nuramaliena Bt Mohd Fauzi

Pemenang ketiga: Intan Anis Syaqina Bt Ahmad Safari

Daerah Hulu Perak, Perak
Kategori 7-9 tahun

Pemenang pertama: Nur Faqihah Imamah Bt Abd Rahim
SK Bersia Felda, Gerik


Pemenang kedua: Diya Ulwani Bt Hamdan
SK Bersia Felda, Gerik


Pemenang ketiga: Nur Syafiqah Bt Abdullah Sani
 SK Bersia Felda, Gerik

 Kategori 10-12 tahun
 Pemenang pertama: Nurliyana Izzatie Bt M. Sabri
SK Bersia Felda, Gerik


Pemenang kedua: Muhammad Shafiq Haikal
SK Bersia Felda, Gerik

Pemenang Ketiga: Muhd Zahir
SK Bersia Felda, Gerik

Kategori 13-17 tahun

Pemenang pertama: Noratikah Bt Azmi
SMK Bersia Felda, Gerik


Pemenang Kedua: Nur Syahera Bt Salem
SMK Bersia Felda, Gerik


Pemenang ketiga: Siti Zunnurain Damia Bt Zukapli
SMK Bersia Felda, Gerik


Daerah Perak Tengah, Perak
Kategori 13-17 tahun
Pemenang pertama: Iezam B Nor Mohd Salleh


Pemenang kedua: Muhd Hasbullah B Osman

Pemenang ketiga: Nuhayani Farhana Bt Mohd Yusof

Daerah Kuala Kangsar, Perak
Kategori 7-9 tahun
Pemenang pertama: Sofie Sofia Bt Ahmad Saharuddin
SK Kota Lama Kanan

Pemenang kedua: Aisyah Nabila Bt Siran
SK Kota Lama Kanan

Pemenang ketiga: Nurin Fatini Bt Adnan
SK Kota Lama Kanan

Kategori 10-12 tahun
Pemenang pertama: Wan Nur Sabrina Bt Meor Ahmad Zubairi
SK Kota Lama Kanan

Pemenang kedua: Nur Auni Nabilah B Mohd Rizallmin
SK Kota Lama Kanan

Pemenang ketiga: Muhammad Nur Adham B Zayed
SK Kota Lama Kanan

Kategori 13-17 tahun
Pemenang pertama: Syukran B Nazari
SMK Bukit Merchu

Pemenang kedua: Afifah Bt Azhar
SMK Bukit Merchu

Pemenang ketiga: Mohd Emirul B Shahbani 
SMK Bukit Merchu

Daerah Larut Matang dan Selama, Perak
Kategori 7-9 tahun

Pemenang pertama: Siti Aisyah

Pemenang kedua: Nurul Izzaty Izzanie Bt Saharuni


Pemenang ketiga: Ainul Mardhiyah Bt Abd Nasir


Kategori 10-12 tahun
Pemenang pertama: Nur Aina Hanisah Bt Harun

Pemenang kedua: Siti Nursyarafina Bt Helminuddin


Pemenang ketiga: Abdul Hadi B Hidzhir

Kategori 13-17 tahun
Pemenang pertama: Toong Kit Teng
SMK Doktor Burhanuddin



Pemenang kedua: Nurul Ashikin Bt Subri
SMK Doktor Burhanuddin



Pemenang ketiga: Muhammad Muiz B Abu Bakar
SMK Doktor Burhanuddin


Daerah Kerian, Perak
Kategori 7-9 tahun

Pemenang pertama: Asharaffunnur Umairah Bt M. Radzi


Pemenang kedua: Siti Syafiqah Syakirah Bt Khairul Azlan


Pemenang ketiga: Afiqah Azzahra Bt Zulkafly


Kategori 10-12 tahun
Pemenang pertama: Norinsyirah Bt Basir


Pemenang kedua: Nur Amira Bt Alias


Pemenang ketiga: Noorshazlin Erna Bt Shaari


Kategori 13-17 tahun

Pemenang pertama: Nur Mirza Zawanah Bt Mohd Kasimi


Pemenang kedua: Nurulhuda Bt Masran


Pemenang ketiga: Nur Amni Najihah Bt Hairulfadli


Daerah Batang Padang, Perak
Kategori 7-9 tahun
Pemenang pertama: Nur Syazwana
SK Temoh


Pemenang kedua: Nurul Syafawati
SK Temoh


Pemenang ketiga: Haikal Najmi
SK Temoh


Kategori 10-12 tahun
Pemenang pertama: Muhammad Fikrihakimi B Jamil
SK Temoh


Pemenang kedua: Nurul Syafiqah
SK Temoh


Pemenang ketiga: Kamila
SK Temoh


Kategori 13-17 tahun
Pemenang pertama: Muhd Zulhilmi B Zainuddin
SMK Dato Panglima Perang Kiri


Pemenang kedua: Khairul Akram B Samsudin
SMK Dato Panglima Perang Kiri


Pemenang ketiga: Pavitra Ramachandran
SMK Dato Panglima Perang Kiri


Tahniah dan syabas kepada semua pemenang!!!

selamat tahun baru 2016

selamat tahun baru 2016
#ambilkisahambiltindakan

we are drug free. join us

we are drug free. join us
#ambilkisahambiltindakan

Selamat Hari Raya